fispa

Můj web o všem, co mě zajímá a baví…

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Lék na prostatu

Pánové pozor! Jediný list této rostliny vám pomáhá léčit prostatu. Zkuste to včas!

Tento lék je velmi pokročilý a je zároveň schopný léčit spoustu nemocí. I přes to, že na hodně nemocí se dá využít přírodní

metoda, mnoho lidí o tom zrovna neví. V dnešním článku jsme se zaměřili na pány a přinášíme lék, který pomáhá uzdravovat vaši prostatu.

V dnešním článku si řekneme něco o listu, který je velmi populární v přírodní medicíně, a to kvuli jeho blahodárným vlastnostem.
Pokud jde o léčbu spousty druhů bakterií a jiných onemocnění, jako je například senná rýma a cukrovka, tak je toto výborné řešení.

O jakou rostlinu jde? Nebudeme vás už více napínat!

 

Kopřiva! Silná rostlina s léčivými vlastnostmi.

Mudr. Andrew Wiel je autorem knihy Přírodní zdraví a rozepsal se v ní o jedné ze svých přednášek. Řekl, že není nic efektivnějšího než kopřiva.  Toto prohlášení bylo rovněž podpořeno studiemi provedenými na škole Portlandu.

Klasické léky a vakcíny, které používáme při léčbě jakýchkoliv nemocí a alergií pouze povrchně ošetřují tento stav, a proto ztrácí své účinky. Navíc mnoho z nich přináší s sebou i nežádoucí účinky.

Jak lék připravit?                                                  

Vemte lístek kopřivy a 200ml horké vody, zatěžte ho lžičkou, aby byl na dně pohárku a nechte ho tam 5 minut. Potom lístek vytáhněte a po malých doušcích pijte. Nebo s ním ošetřete alergické vyrážky, popáleniny….

Vlastnosti kopřivy:

– čistí krev
– pomáhá eliminovat všechny toxiny z těla
– pomáhá odstranit ledvinové kameny
– je silně antibakteriální
– posiluje vlasy a nehty
– pomáhá při léčbě prostaty
– porporuje cévní systém
– zlepšuje krevní oběh

Převzato z Pro svět

Comments are closed.