fispa

Můj web o všem, co mě zajímá a baví…

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Extrémně silný léčivý olej

Bobkové listy jsou známou ingrediencí a v kuchyni mají už dlouholetou tradici. Lidé je používají do různých pokrmů. Ale věděli jste, že pomocí bobkového listu můžete léčit i různé zdravotní problémy?

S jeho pomocí můžete vyrobit léčivý olej, který je extrémně silný a má úžasné léčivé vlastnosti. V tomto článku vám ukážeme, jak si tento léčivý olej připravit a jak jej použít, ale také jeho výhody.

Zdravotní výhody:

  • tlumí bolest
  • zklidňuje nervový systém
  • zvyšuje a simuluje proces pocení
  • posilňuje imunitní systém
  • zlepšuje celkovou mentální aktivitu

Tento léčivý olej můžete také použít při léčení křečových žil a bolestí kloubů.

Ingredience:

  • 30 gr bobkových listů
  • 250 ml olivového oleje

Postup:

Nejdříve podrťte bobkové listy na drobné kousky a polijte je olivovým olejem. Směs dejte do skleněné nádoby, pořádně uzavřete a nechte stát na tmavém místě alespoň 14 dní. Čas od času směs protřepejte. Po dvou týdnech tekutinu přeceďte přes kousek tkaniny do jiné nádoby. Léčivý olej uložte opět na chladné a tmavé místo.

Jak tento léčivý olej použít:

Pokud je to třeba, léčivý olej můžete zahřát nad párou. Následně s ním potřete bolavé klouby. Kromě léčby kloubů ho můžete použít také na lymfatické vředy, migrény a ušní infekce. Jestli máte velké bolesti hlavy, aplikujte ho na spánky, bolest zmizne téměř okamžitě!

Zdravotní výhody oleje

Tento léčivý laurelový olej dokáže nahradit efekty aspirinu, protože jím můžete snížit také zvýšenou teplotu těla. Je obzvlášť účinný při uklidňování a léčení bolesti břicha, střevních problémů, normalizuje funkci ledvin a taktéž zlepšuje chuť.

Tento olej je extrémně efektivní a užitečný při prevenci mnohých zdravotních problémů. Má schopnost zvýšit odolnost těla vůči jakémukoli typu infekce a skvěle nakopne váš imunitní systém. Olej můžete také použít na výrobu vlastního krému. Ten použijete v případě problémů s pokožkou tváře. Je extrémně efektivní a užitečný v boji proti akné a černým tečkám.

převzato z: Extrémně silný léčivý olej

 

Comments are closed.