fispa

Můj web o všem, co mě zajímá a baví…

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Jak přežít za minimum prostředků

Jak přežít za minimum prostředků:

1) Nikdy nepodceňujte bezdomovce, válející se na nádraží. Mají nejlepší přehled o tom, kde se dá co sehnat.

2) Jistou variantou může bejt výpomoc na statku, kde vám pak dají najíst a ještě doplní zásoby na cestu…….ale zabijete tím krásnej den blbou dřinou.

3) Volně přístupný pole a sady jsou bezvadnou sámoškou, stejně jako les se svejma darama. Naopak lákavě vypadající plný misky před boudama s nápisem Azor, Alík a pod. obejděte obloukem a nechte raději bejt bez povšimnutí.

4) Utrmáceně sebou flákněte u nejbližšího táboráku, na kterej narazíte a místní osadě začněte vyprávět svůj pohnutej příběh o tom, jak vás předešlou noc přepadl medvěd a sežral vám všechny zásoby. Citliví kamarádi vám dají najíst a ještě vám přidají ze svejch zásob něco do žracáku.

5) Můj nejoblíbenější – nechci nic zadarmo. Vemte do ruky korunu, zabušte na vrata statku a požádejte o krajíc chleba, kterej jste samozřejmě ochotni zaplatit. Dostanete čtvrtku chleba a koruna vám zůstane. Totéž opakujte i jinde s žádostí o to, co zrovna potřebujete……jeden brambor, jedno vejce, trochu mlíka do plecháče atd. Já takhle vandroval čtrnáct dní, žil si jak paša, hostil kamarády, který přisedli k ohni a korunu jsem si přivezl zpátky.

Camel Hoodman

pževzato z:
ZDE

 

oddělovač

 

Leave a Reply