fispa

Můj web o všem, co mě zajímá a baví…

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Veselý víkend na Točníku, So 15.08.2009

Veselý víkend na Točníku – So 15. 08. 2009 odpoledne

 

Fotogalerie z „Veselého víkendu“ na Točníku

 

Veselý víkend na Točníku začal opravdu „vesele“ už u pokladny, viz vstupenky

Vstupenky na památku na Veselý víkend na Točníku 2009

 

Už u kasy za vstupním mostem byly slyšet hlášky jako: „Za ty peníze by to mělo bejt i s pohoštěnim…“, atp. V tu chvíli mi došlo, proč na oficiálních stránkách hradu Točník bylo ještě v sobotu u tohoto programu uvedeno, že vstupné bude upřesněno . Byl to asi psychologický tah, aby to lidi neodradilo už předem. Jenže když už se „vyšplháte“ až k bráně, tak už se vám nechce se tak lehce vzdát, otočit se a odejít zase pryč.
Tak hned na 1. nádvoří hradu za vstupní bránou jsme viděli práci sokolníka, který předváděl cvičeného orla (viz. video). Když jeho představení skončilo, a sokolník odcházel, koupil jsem od toho orla pěknou ránu křídlem do ramene. Docela to bylo cítit No a už na tom nádvoří hned za vstupní branou za mostem byly stánky s keramikou, dřevěnými meči a štíty (hlavně pro malé kluky), taky turecký med, naušnice a náramky pro holky atd.

 

A taky nějaké to Video z výletu:        


Tahle vizitka tu není pro reklamu. Ale u stánku s nádhernejma skleničkama, cínovejma vojáčkama atd. jsme si koupili sklenku na víno (jakoby historickou). S kovovou nohou. A ta sklenička, když by se náhodou rozbila, tak jde nahradit. Ta kovová noha zůstane, a do ní se dá zase namontovat sklo. No a spojení na tu firmu, co to dělá, je právě na týhle vizitce. Tak proto…

oddělovač

Večer jsme pak šli na koncert: „Táborák na hřišti“ se skupinou „Vlak na Dobříš“

 oddělovač

 

 

Leave a Reply