fispa

Můj web o všem, co mě zajímá a baví…

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Můj beskydský deníček

Můj beskydský deníček

                         

10. října

Přestěhovali jsme se do nového domu v Beskydech. Bože, jak je zde krásně. Už se nemůžu dočkat, až majestátní vrcholky hor pokryje sníh.

20. října

Beskydy jsou zatím nejkrásnějším místem na Zemi, podnikli jsme malý výlet do okolí a přitom jsme viděli několik jelenů. Jak byli nádherní. Zdá se mi, že jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na zemi.

11. listopadu

Brzy začne lovecká sezóna, jak někdo může zastřelit něco tak překrásného jako je jelen, doufám, že už brzy začne sněžit.

2. prosince:

Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou bílou sněžnou pokrývkou. Krása jako na vánoční pohlednici. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme rodinnou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluju.

12. prosince:

Minulou noc připadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí, za chvilku jsem jí proházel.

19. prosince:

Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Zkurvenej sněžnej pluh.

22. prosince:

Včera napadlo ještě víc těch bílejch sraček! Mám na rukou puchejře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká za rohem, dokud neproházím cestu. Hajzl jeden cestářskej!

25. prosince:

Veselé zkurvené Vánoce. Víc zasranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do rukou toho zkurvysyna, co řídí sněžnej pluh, tak ho nakopu do prdele. Nechápu, proč prostě na tu zasranou silnici nepoužívaj víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.

27. prosince:

Zase napad vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák ven, s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec i pluh uvízl v závěji a ten ksindl řidič si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že už jsem jich šest zlámal, když jsem prohazoval zahrnutou příjezdovku a tou zbylou jsem do něj mydlil až jsem ho zahnal.

28. prosince:

Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaký jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo ubrzdit. Mám škodu na autě 42.000,-Kč. Ty zkurvený bestie by měli postřílet. Že ti myslivci v sezoně nevymlátili všechny.

8.března

Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět od tý debilní soli, co s ní ty hovada cestářský sypou ty silnice. Přestěhovali jsme se do Prahy. Teprve teď vidím, jak je to nádherný město. Nechápu, jak někdo může žít v takový prdeli, jakou jsou Beskydy.

 

převzato z:

http://svoboda.bloguje.cz/tema-3-padla-na-kolena.php

                   

oddělovač

Leave a Reply